Sepetinizde ürün bulamadık !

Ödeme Seçenekleri

Kapıda Ödeme & Havale

Kapıda ödeme seçeneği en çok tercih edilen ödeme metodudur. Kapıda ödeme seçeneği şu şekilde gerçekleşmektedir; sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin, sözleşmeniz onaylandıktan sonra tutarının %40'ını banka hesaplarımıza kaparo olarak yatırıyorsunuz, geri kalan %60'lık kısımını da ürünler size teslim olduktan ve her hangi bir eksik olmadığına kanaat etikten sonra gelen ekiplerimize elden teslim ediyorsunuz, her zaman kendi ekiplerimiz gelemeyebiliyor böyle durumlarda ürün yola çıkmadan önce kalan ödemeyi banka hesaplarımıza yapıyorsunuz.

 

Banka hesap bilgilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile ödeme site genelinde sağlanan 256bit SSL ile güvenliğiniz ön planda tutularak sağlanmaktadır. Kart bilgileriniz hiç bir şekilde saklanmamakta olup şifreleme sistemi ile banka iletişimi sağlanmaktadır.

Kredi kart ile ödeme yönteminde seçtiğiniz ürünü sepete ekleyerek üye girişi yapmanız gerekmektedir. Eğer henüz bir üye kaydınız yoksa yeni üye kaydını , sizi yormayacak şekilde olabildiğince az bilgiler ile herhangi bir onaya gerek kalmadan oluşturabilirsiniz. Ödeme sayfasında ürünün teslim edileceği adresi seçtikten sonra dilerseniz taksit seçeneği ile ödemenizi gerçekleştirebilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Taksit seçenekleri ürün detay sayfalarında ayrıntılı olarak belirtilmiştir.